III. GENÇ FİZİKÇİLER KONGRESİ


İYTE | 14 - 16 TEMMUZ 2014

Son Duyurular

 

24

Şubat

 Kayıtların başlangıcı ve sözlü bildiri/poster özeti gönderimi kabulü
 

20

Haziran

 Kayıtların Bitişi ve Özet Gönderimi İçin Son Tarih
 

10

Temmuz

 Bilimsel Programın İlanı

POSTER SUNUMU HAZIRLAMA KURALLARI


Posterin maksimum boyutu 84 cm X 119 cm olmalıdır (A0 boyutu) ve dikey olarak hazırlanmalıdır. Poster oluşturulması sırasında linkde verilen poster örneğinden faydalanılabilir. Poster metni TÜRKÇE olmalıdır.

GEFİK'2014 POSTER ÖRNEĞİ'ni indirmek için tıklayınız...

MS/Openoffice/LibreOffice Power Point ya da LaTeX kullanarak hazırlayacağınız posterlerinizi hazırlama sürecinde bu power point belgesinde belirtilen kurallara mümkün olduğunca uymanız poster salonunda ortak bir düzenin oluşmasını sağlayacaktır.

Posterler düzenleme ve bilim kurulu tarafından önceden belirlenecek olan numaralandırmaya göre asılacaktır. Poster sunumu yapacak olan katılımcının, bilimsel programda belirtilen saatlerde posterinin başında bulunması gereklidir.

Posterlerin asılması için gerekli malzeme, poster alanındaki kongre görevlileri tarafından sağlanacaktır.

Belirlenen sürenin sonunda posterler, sahipleri tarafından kaldırılacaktır. Belirtilen tarihte geri alınmayan posterlerden Düzenleme Kurulu sorumlu olmayacaktır. Tüm sorularınız için Düzenleme Kuruluna Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kongre Logosu için tıklayınız...