III. GENÇ FİZİKÇİLER KONGRESİ


İYTE | 14 - 16 TEMMUZ 2014

Son Duyurular

 

24

Şubat

 Kayıtların başlangıcı ve sözlü bildiri/poster özeti gönderimi kabulü
 

20

Haziran

 Kayıtların Bitişi ve Özet Gönderimi İçin Son Tarih
 

10

Temmuz

 Bilimsel Programın İlanı

KONFERANS KAYIT BİLGİLERİ


Kongreye katılım için herhangi bir özel koşul gerekmemekte ve bir başvuru ücreti talep edilmemektedir. Öğle ve akşam yemeği ücretleri, konaklama ve ulaşım masraflarının tamamı katılımcıya aittir. Katılımcılarımız öğle  ve akşam yemekleri için İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesindeki kampüs içi olanaklardan faydalanabilir (KYK Yemekhanesi, mevcut kantinler ve Fizik Bölümü binası karşısında bulunan Kidonya Cafe). Konaklama ve ulaşım konusundaki bilgilere ilgili sayfalardan erişilebilir.

Kongremize katılmak isteyen genç araştırmacıların 24 Şubat - 13 Haziran 2014 tarihleri arasında yayınlanacak olan GEFİK-2014 Kayıt Formu'nu doldurmaları gerekmektedir. Kongre Düzenleme Kurulu'na 13 Haziran 2014 tarihine kadar ulaşan kayıt formlarına göre yaka kartları, kongre dosyaları hazırlanacak ve Kongre organizasyonları yapılacağından katılımcılarımızdan ilan edilen süre zarfında Kayıt Formları'nı doldurmaları konusunda işbirliği beklemekteyiz...

Kongreye;

  •    Doktora sonrası araştırmalar yapan fizikçiler Sözlü Bildiri sunmak üzere veya dinleyici olarak,
  •    Lisansüstü seviyede eğitim gören/çalışmalar yapan fizikçiler Sözlü Bildiri sunmak üzere veya dinleyici olarak,
  •    Lisans bitirme çalışması yapan Lisans Öğrencileri Sözlü Bildiri/Poster Bildirisi sunmak üzere veya dinleyici olarak 
  •    Fizikle ilgilenen tüm Lisans Öğrencileri ise dinleyici olarak

katılabilirler.

Sözlü Bildiri :  

Lisansüstü Fizikçiler : 25+5= 30 dakika 
Lisans Öğrencileri    : 15+5= 20 dakika

Poster Bildirisi :

Poster Boyutu : A0 Boyutunda - 84 cm x 119 cm (en x boy)

GEFİK-2014'e Bildiri Özeti Gönderimi

Kongreye sözlü bildiri ya da poster bildirisi sunmak üzere katılacak olan genç araştırmacılar aşağıda linki verilen "Özet Şablonu" nu kullanarak bildiri özetlerini hazırlayabilirler. Kongre bildirisinin özet metni yazı dili Türkçe'dir. Hazırladığınız özetlerinizi GEFİK-2014 Kayıt Formu'nda ilgili alanları doldurduktan sonra siteye yükleyebilirsiniz. Bildiri özet dosyasının ismini Türkçe karakter kullanmadan adiniz_soyadiniz.doc (ya da adiniz_soyadiniz.docx) olarak kaydederek yüklemeniz gerekmektedir.

 GEFİK-2014 Özet Şablonu nu indirmek için tıklayınız : [doc][docx]

Özetin yüklenmesi konusunda bir sorun yaşarsanız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta göndererek ilgili sorunu bildirebilirsiniz.